Ancestors Legacy – zwiastun premierowy. Premiera w przyszłym tygodniu

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Ancestors Legacy to strategia, w której prowadzimy do boju jedną z czterech wybranych przez siebie frakcji. Akcja gry rozgrywa się we wczesnym średniowieczu. Gracz przejmuje kontrolę nad jedną z czterech dostępnych frakcji – Anglosasi, Słowianie, Germanie oraz Wikingowie. Gra będzie oferowała kampanię dla jednego gracza, w skład której wejdzie 40 misji, na ukończenie których trzeba będzie przeznaczyć od 30 do 50 godzin. Dostępny będzie również sieciowy tryb rywalizacji.

Najnowsza produkcja polskiego studia Destructive Creations różni się nieco od innych gier z gatunku RTS. W Ancestors Legacy nie kierujemy bowiem ogromnymi, wojskowymi oddziałami. Walka skupia się na mniejszych grupkach wojowników, które wyposażone są w charakterystyczne umiejętności.

Tytuł zadebiutuje 22 maja w edycji na komputery osobiste. Wersja na Xbox One pojawi się w pierwszym kwartale 2019 roku. Już teraz możecie zobaczyć zwiastun premierowy Ancestors Legacy – grę kupicie w przedsprzedaży chociażby na Steamie.

Ancestors Legacy zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

303 Squadron: Battle of Britain - premiera gry w Early Access - https://t.co/lGSAFsgdQB https://t.co/0Ktwyua5pS
The Hollywood Reporter poinformował, że trwają pracę nad solowym filmem Boba Fetta. Popularny łowca nagród ma otrzy… https://t.co/R0lJiN7Y9q

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch