Ancestors – brutalny zwiastun i wiele informacji o grze

Nowa produkcja Destructive Creations zapowiada się bardzo interesująco.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W marcu firma 1C informowała, że rozpoczęła współpracę z polskim studiem Destructive Creations i wyda jego najnowszą produkcję, której akcja będzie osadzona w realiach średniowiecznych. Dzisiaj zaprezentowano pierwszy zwiastun gry zatytułowanej Ancestors. Materiał jest bardzo brutalny, tak więc widać, że ekipa z Gliwic nie straciła swojego pazura.

Ancestors będzie strategią czasu rzeczywistego, w której będziemy kierować jedną z czterech dostępnych frakcji – Wikingów, Germanów, Anglosasów lub Słowian. Do dyspozycji gracza przygotowany zostanie  tryb rozgrywki wieloosobowej oraz rozbudowana kampania dla jednego gracza, w której oprócz dowodzenia starciami zajmować się będziemy rozbudową oraz zarządzeniem osady.

Produkcja zostanie wydana w edycji na komputery osobiste oraz konsolę Xbox One. Jej datę premiery poznamy podczas sierpniowych targów Gamescom.

Zwiastun Ancestors

Ancestors – screeny

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Pyragacz pisze:

    Hatred było głupie, ale fajnie się grało, ale to… kura, ale to wygląda. No jestem kupiony.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów