Amnesia: Collection trafi na Xbox One

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Amnesia Collection
Amnesia Collection

Brakuje Wam horrorów w ofercie konsoli Xbox One? Microsoft postanowił zadbać o graczy, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji. Okazuje się bowiem, że Amnesia: Collection już niebawem trafi na konsolę Xbox One. Premiera zaplanowana jest na 31 sierpnia. Nie ujawniono jednak ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za ów zestaw.

W skład Amnesia: Collection wchodzą takie tytuły jak Amnesia: The Dark Descent wraz z rozszerzeniem Justine, a także kontynuacja serii, czyli Amnesia: A Machine for Pigs. Jest więc w co grać, a wszyscy, którym brakuje szybszego bicia serca, podczas korzystania z konsoli Microsoftu, powinni przyjrzeć się temu zestawowi.

Przypomnijmy, że Amnesia: Collection trafiła już na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4. Premiera miała miejsce 22 listopada 2016 roku.

Amnesia Collection – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów