Alder’s Blood ufundowane na Kickstarterze, demo dostępne dla wszystkich

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 2 min.

Alder’s Blood zostało całkowicie sfinansowane na Kickstarterze. Polakom z Shockworks Games udało się osiągnąć 100% celu już dwa tygodnie przed zakończeniem kampanii. Autorzy są bardzo wdzięczni za zaufanie i ogromne wsparcie, które otrzymali od społeczności.

Wszyscy jesteście niesamowici! Nie jestem pewien czy będę w stanie wam wystarczająco podziękować. To była długa i często niełatwa przygoda zarówno dla mnie jak i całego zespołu. Teraz wszyscy możemy się zgodzić, że było totalnie warto. Wszystko zaczyna się łączyć w całość, a doświadczenie jest „breathtaking” (żart zamierzony). Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję i do zobaczenia na łowach! Michał Bernat – Lead Developer, Shockworks Games

Kolejne cele to zebranie najpierw 13, a następnie 17 tysięcy dolarów. Dzięki temu mamy dostać m.in. kolejnego przeciwnika w grze. Alder’s Blood to turowa, taktyczna skradanka z elementami strategii, w której gracz wciela się w jednego z łowców mierzących się z potworami ludzi cienia. Jeśli ktoś chce przetestować produkcję przed wsparciem gry na Kickstarterze, to ma świetną okazję. Autorzy udostępnili demo, które możecie znaleźć tutaj.

Alder’s Blood zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów