Aktualizacja systemu PlayStation 4 do wersji 6.50 już czeka na pobranie

Remote Play dla urządzeń z systemem iOS i dwie inne nowe funkcje.

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony Interactive Entertainment udostępniło dzisiaj aktualizację systemu konsoli PlayStation 4 do wersji 6.50. Lista nowości, choć krótka, to bardzo interesująca i z pewnością ucieszy wybranych użytkowników.

Nowości, które pojawiły się w aktualizacji do wersji 6.50:

  • Remote Play w końcu dostępne na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Możemy od teraz bezproblemowo połączyć swojego iPhone’a lub iPada z konsolą. Aplikacje możecie znaleźć w sklepie App Store.
  • Można wybrać jakość 720p podczas streamowania na platformie Niconico Live. Aplikacja jest jednak dostępna tylko w wybranych krajach.
  • Wprowadzono możliwość zmiany przycisku odpowiadającego za zatwierdzenie. W niektórych regionach zatwierdza się przyciskiem Kółko, a anuluje X. Właśnie w tych krajach gracze mogą odwrócić funkcje przycisków. Ścieżka: Ustawienia -> System -> Użyj przycisku X do zatwierdzania.

PlayStation 4 – Remote Play na urządzeniach z systemem iOS.

Źródło: https://gematsu.com/2019/03/ps4-system-software-update-version-6-50-now-available

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów