Aktualizacja systemowa 5.05 konsoli PlayStation 4 już czeka na pobranie

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Od dzisiaj dostępna jest nowa aktualizacja sytemu konsoli PlayStation 4 o numerze 5.05. Tak jak każda niezapowiedziana łatka, również ta nie wprowadza żadnych istotnych zmian, poza rzecz jasna poprawą wydajności systemu. Aktualizacja waży 375 MB i po uruchomieniu konsoli powinna zacząć się pobierać automatycznie.

Kilka dni temu pisaliśmy, że w niedalekiej przyszłości Sony planuje wprowadzić sporą aktualizację systemową o numerze 5.5. Choć nie będzie ona tak duża, jak te zaczynające się od kolejnej cyfry, to zmiany, które przyniesie jej instalacja, będą na tyle znaczące, że Sony zdecydowało się na wprowadzenie okresu testowego, który pozwoli uniknąć poważnych błędów przy ostatecznej premierze. Obecnie Japończycy poszukują testerów do wersji systemu 5.5 konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

F1 2018 w akcji na nowym zwiastunie, premiera już za tydzień - https://t.co/a5Bh6ZPUY3 https://t.co/hg9m5SjBUA
Fell Seal: Arbiter's Mark z premierą wczesnego dostępu - https://t.co/6D82iHdRiU https://t.co/daN8I2Rcv3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch