Aktualizacja PlayStation 4 o numerze 3.0 w wersji beta od 2 września

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony szykuje sporą aktualizację systemową dla konsoli PlayStation 4 o numerze 3.0. Jednak nie zostania ona wypuszczona bez beta testów na które gracze mogą się zapisać (tutaj). Wymagania nie są spore, testować nowy system będą mogły wszystkie osoby, które wyrażą na to chęć, będą miały stałe połączenie z internetem i zapisane będę na koncie głównym. 

Testy ruszają 2 września, wszyscy zainteresowani powinni się śpieszyć bo liczba wnioskodawców jest ograniczona, a liczy się termin złożenia swojej kandydatury. Jeśli komuś nie spodoba się testowany system będzie mógł bez problemu powrócić do aktualizacji 2.57.

System 3.0 ma umożliwić transmisje  na żywo w serwisie YouTube, przerzucanie filmików na Twittera i wiele innych społecznościowych smaczków. Data oficjalnego wprowadzenia aktualizacji nie została jeszcze podana.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów