Aktualizacja 4.50 do PlayStation 4 dostępna już od jutra

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Od jutra będzie dostępna do pobrania nowa wersja systemu konsoli PlayStation 4. Długo wyczekiwana aktualizacja 4.50 testowana była od kilku tygodni i wprowadzi do systemu najnowszej konsoli Sony, wiele istotnych zmian i funkcji.

Jedną z najważniejszych będzie możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego USB i przechowywania na nim gier. Dla wielu gracz, którzy kupili PlayStation 4 na początku generacji, dysk o pojemności 500 GB daje się ostro w kość. Od jutra problem z brakiem miejsca na pamięci konsoli zostanie rozwiązany. Oczywiście, o ile posiadacie wolny dysk.

Łatka 4.50 wprowadzi również wiele nowych możliwości społecznościowych, a także funkcje personalizacji ekranu głównego konsoli za pomocą własnych zrzutów ekranu. Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo, na którym zaprezentowano zostały możliwości konsoli PlayStation 4 po aktualizacji 4.50.

PlayStation 4 aktualizacja 4.50

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów