Akcja nowej produkcji Destructive Creations będzie osadzona we wczesnym średniowieczu

Tytuł zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego Gamescom

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma 1C poinformowała dzisiaj, że rozpoczęła współpracę z polskim studiem Destructive Creations. Owocem tej kooperacji ma być nowa gra, której akcja będzie osadzona we wczesnym średniowieczu. Tytuł ma zawierać sporą kampanie dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy. Fabuła ma dotyczyć prawdziwych wydarzeń odwzorowanych z historyczną dokładnością.

Na razie to wszystko co wiemy o tajemniczym projekcie. Tytuł ma zostać ujawniony 9 maja, a jego pełna prezentacja planowana jest na sierpień, w trakcie targów Gamescom.

Destructive Creations znane jest gównie ze swoich dwóch kontrowersyjnych tytułów –  Hatred i IS Defense. Tym razem jednak deweloper chce stworzyć bardziej rozbudowaną grę. Jarosław Zieliński, prezes zarządu firmy sugeruje, że dwie pierwsze produkcje to była zaledwie rozgrzewka.

Zawsze chcieliśmy robić takie tytułu jak ten. Wszystkie nasza dotychczasowe prace doprowadziły nas do tego punktu.

1C zdaje sobie sprawę, że deweloper był do tej pory znany głównie za sprawą kontrowersji jakie wzbudzały jego produkcje, ale dostrzega w Destructive Creations ogromny potencjał i mnóstwo talentu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów