AI: The Somnium Files z opóźnioną datą premiery

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Ai The Somnium

AI: The Somnium Files, nowa produkcja od Kotaro Uchikoshiego, twórcy serii Zero Escape, nie zadebiutuje w wyznaczonym wcześniej terminie. Studio Spike Chunsoft poinformowało dzisiaj, że The Somnium Files pojawi się na rynku dopiero 17 września, kilka tygodni później niż pierwotne zakładano. Nowa data premiery na ten moment dotyczy wyłącznie Ameryki Północnej. Dokładny termin wydania gry w Europie ma zostać ujawniony już wkrótce.

W AI: The Somnium Files wcielimy się w postać detektywa Kaname Date, próbującego rozwikłać zagadkę tajemniczych morderstw. Nie będzie to jednak typowa gra detektywistyczna. Główny bohater będzie mógł wejść we wspomnienia przesłuchiwanych osób i poznać dzięki temu niezbędne do rozwiązania sprawy informacje. Lokacje, które odwiedzimy dzięki tej umiejętności, zostały nazwane somnium. Zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

AI: The Somnium Files – Zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów