Agents of Mayhem oraz dwa inne tytuły od dzisiaj w Xbox Game Pass

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Xbox Game Pass

Microsoft na niedawno zorganizowanej przez siebie imprezie w Meksyku, zapowiedział aż 16 gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w najbliższych miesiącach. Usługa wzbogaciła się już o takie tytuły jak Playerunknown’s Battlegrounds oraz Thief of Thieves: Season One, a dzisiaj abonamentowa usługa Microsoftu może pochwalić się kolejnymi trzema tytułami.

W Game Passie możemy więc od dzisiaj ogrywać takie tytuły jak: Agents of Mayhem, MXGP3 oraz Thomas Was Alone. Szczególnie interesujący jest ten pierwszy tytuł, który został wydany 15 sierpnia 2017 roku i jest duchowym spadkobiercą serii Saints Row.

W Xbox Game Pass znajdziemy ponad 200 tytułów, w tym ekskluzywne produkcje Microsoftu, takie jak Forza Horizon 4 czy State of Decay 2. Już wkrótce do usługi zostanie dodany Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz premierowo Mutant Year Zero: Road to Eden.

Obecnie Xbox Game Pass można kupić za złotówkę na oficjalnej stronie Xboxa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów