A Plague Tale: Innocence w 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
A Plague Tale Innocence
A Plague Tale Innocence

Za dwa tygodnie zadebiutuje A Plague Tale: Innocence, mroczna, trzecioosobowa gra przygodowa, zawierająca elementy skradanki i gry akcji. Produkcja przeniesie graczy do średniowiecznej Francji, ogarniętej wojną, plagą i inkwizycją, gdzie przedstawiony świat jest równie piękny, co niebezpieczny.

Zadaniem graczy będzie bezpieczne przeprowadzenie osieroconego rodzeństwa, Amicii i Hugo, przez średniowieczne wioski, unikając przy tym zagrożeń płynących z ogarniającej świat zarazy i szalejącej inkwizycji. Uwaga, tu niektórych ludzi trzeba wystrzegać się nawet bardziej, niż śmiertelnie niebezpiecznych szczurów.

Twórcy zapowiedzieli, że użytkownicy PS4 Pro i Xbox One X zagrają w rozdzielczości 4K, która pozwoli jeszcze głębiej zanurzyć się w mroczny i niebezpieczny świat gry.

A Plague Tale: Innocence pojawi się na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 14 maja.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów