3-miesięczny abonament PlayStation Plus tańszy o 25 procent

| @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Od dzisiaj wszyscy, nawet ci, którzy mają już aktywną subskrypcję PlayStation Plus, mogą skorzystać ze zniżki 25% przy zakupie trzymiesięcznego abonamentu.

Oferta jest już dostępna w sklepie PlayStation Store i potrwa do poniedziałku, 9 lipca, do godziny 11:00. Z promocji możecie skorzystać również w wybranych sklepach stacjonarnych – tam potrwa ona do niedzieli, 8 lipca.

Warto również przypomnieć, że dla członków PlayStation Plus gra Call of Duty: Black Ops 3 jest dostępna do pobrania za darmo w sklepie PlayStation Store. Okazja trwa do 11 lipca, lecz grać będzie można przez cały czas posiadania aktywnego abonamentu.

Z PlayStation Plus korzysta ponad 34,2 miliona osób na całym świecie. Dzięki abonamentowi mamy możliwość grania w trybach multiplayer, co miesiąc dostajemy dwie gry za darmo, obejmują nas wyjątkowe rabaty i przysługuje nam 10 GB na dysku internetowym.

Lipcową rozpiskę PlayStation Plus znajdziecie pod tym linkiem.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Nowy dodatek fabularny do Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu https://t.co/00fgJJE6Wx https://t.co/gHghvkm0Rm
GTA V w rekordowo niskiej cenie w PlayStation Store https://t.co/lx0W6Wrr7i https://t.co/38tCpdzizh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch