20 minutowy gameplay z H1Z1 na konsoli PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
H1z1
H1z1

H1Z1 to jedna z pierwszy produkcji battle royale. Produkcja Daybreak Game Company ukazała się na początku 2016 roku w fazie Early Access na platformie Steam, ale nie spotkała się z takim uwielbieniem graczy jak późniejsi przedstawiciele gatunku – Fortnite czy PUBG. Gra w lutym bieżącego roku zadebiutowała w finalnej wersji na PC, a w marcu przeszła do modelu Free to Play. Ten okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż kilkanaście dni później twórcy mogli się pochwalić liczbą 10 mln aktywnych graczy.

W najbliższy wtorek dla posiadaczy PlayStation 4 startuje otwarta beta H1Z1. W związku z tym, że gra na platformie Sony będzie również dostępna w modelu Free to Play, możemy betę potraktować jak premierę wczesnej wersji. Ekipa z PlayStation Underground już ogrywała H1Z1 i opublikowała w sieci ponad 20 minutowy gameplay z komentarzem, który możecie obejrzeć poniżej.

H1Z1 zostało w pełni zoptymalizowane dla PlayStation 4 i działa w 60 klatek na sekundę na PS4 Pro i w 30 klatkach na podstawowej wersji platformy Sony w rozdzielczości Full HD. Prace nad wersją H1Z1 na konsolę Xbox One zostały wstrzymane i trudno powiedzieć, czy gra kiedykolwiek ukaże się w edycji na platformę Microsoftu.

H1Z1 – materiał z rozgrywki na PlayStation 4

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów