20 minut rozgrywki z Hollow – gra zapowiada się wyśmienicie

hollow

Polskie studio Forever Entertainment, w pierwszej połowie 2017 roku zamierza wydać horror zatytułowany Hollow. Do tej pory nie wiedzieliśmy na jak zaawansowanym etapie jest proces produkcji, ale opublikowany dzisiaj 20 minutowy gameplay świadczy, że twórcy wykonali już kawał pracy.

Gra zapowiada się i prezentuje znakomicie, jednak nie będzie miała łatwej drogi by podbić serca graczy i recenzentów. Dlaczego? Opustoszała stacja kosmiczna, odkrywanie jej tajemnicy, grasujące potwory, kolejne misje związane z uruchamianiem zasilania – ile razy to już przerabialiśmy? Dead Space, Obcy: Izolacja, SOMA to produkcje które zawiesiły poprzeczkę wysoko, tak więc Hollow musi zaoferować coś ekstra, ale z pewnością twórcy mają tego świadomość.

Na poniższym materiale możemy zobaczyć, że bohater będzie używał broni, tak wiec gra nie będzie tylko eksploracyjnym dreszczowcem, ale również FPS-em. Mała ilość amunicji oraz umiejętne jej zastosowanie świadczą, że produkcja będzie miała również charakter survivalowy. Jest więc na co czekać.

Hollow szykowane jest w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Hollow – gameplay