15 minut rozgrywki ze Star Wars Jedi: Fallen Order prosto z E3 2019

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Star Wars Jedi Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order

Podczas EA Play, które tradycyjnie rozpoczyna okres szaleństwa związanego z corocznymi targami E3, Elektronicy zaprezentowali kawał rozgrywki ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Na pełnym akcji 15-minutowym gameplayu, możecie zobaczyć mnóstwo dynamicznych starć z przeróżnymi przeciwnikami oraz sporo fragmentów zręcznościowych.

Nie zabraknie więc walki na miecze świetlne, efektywnych finisherów, specjalnych mocy oraz wspinaczek i biegania po ścianach. Zwłaszcza w tym ostatnim twórcy z Respawn wyspecjalizowali się przy produkcji serii Titanfall.

Star Wars Jedi: Fallen Order będzie trzecioosobową grą akcji nastawioną wyłącznie na rozgrywkę dla jednego gracza. Akcja produkcji ma miejsce pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w Zemście Sithów i Nowej Nadziei. Podczas rozgrywki wcielimy się w Padawana, który przeżył Rozkaz 66 – wydany przez Imperatora, nakazujący unicestwienie wszystkich Jedi.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów