12 okazji na Boże Narodzenie 2017 – oferta nr 11

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

W PlayStation Store pojawiła się 11 oferta z serii 12 okazji na Boże Narodzenie (The 12 Deals of Christmas). Tym razem przeceniono produkcję Horizon Zero Dawn. Grę można zakupić za 99 zł.

Horizon Zero Dawn to nowy ekskluzywny tytuł na PlayStation 4, który zadebiutował w 2017 roku. Świat po zagładzie, ewoluował w zupełnie nowy sposób, ludzie muszą sobie radzić w nowych warunkach i koegzystować wspólnie z zabójczymi maszynami. Głównym bohaterem jest dziewczyna, która potrafi sobie nieźle radzić w nowych warunkach.

Przypominamy, że aż do Świąt, co 48 godzin w PlayStation Store, będzie przeceniany kolejny tytuł na konsolę PlayStation 4.

Horizon Zero Dawn Promocja

Horizon Zero Dawn promocja

Wcześniejsze promocje z 12 okazji na Boże Narodzenie

Poniższe promocje już nie obowiązują.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
1 Comment authors
Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Dobra cena, ale na amerykańskim PSN jest za 20 dolarów czyli około 71 zł a dla abonentów PS Plus za 15 dolarów – 53 zł. Zakładasz darmowe konto na konsoli w USA, aktywujesz trial PS Plus i masz tanio gierke.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów