Zwiastun Seasons of Heaven ze sporym fragmentem rozgrywki

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy fragment zwiastuna debiutanckiej produkcji studia AnyArts Production. Dzisiaj opublikowano cały materiał, na który nie zabrakło fragmentów z rozgrywki.

Jak wcześniej informowaliśmy, Seasons of Heaven to gra przygodowa oparta na francuskiej powieści o tym samym tytule, który opowiada o tym, jak ludzkość przez wieki znęcania się nad środowiskiem, doprowadziło świta do ruiny.

W grze będziemy musieli kierować dwiema postaciami, chłopcem o imieniu Yann, który cierpi na zespół Aspergera oraz jego psem. Jak się można domyślić, każda postać będzie posiadała określony zestaw umiejętności, a kluczem do wychodzenia z opresji będzie ich współpraca.

Gra jest pierwszym w historii projektem francuskiego studia. Obecnie nie podano konkretnej daty premiery, wiemy jedynie, że Seasons of Heaven będzie tytułem na wyłączność dla konsoli Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów