Zwiastun Seasons of Heaven ze sporym fragmentem rozgrywki

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy fragment zwiastuna debiutanckiej produkcji studia AnyArts Production. Dzisiaj opublikowano cały materiał, na który nie zabrakło fragmentów z rozgrywki.

Jak wcześniej informowaliśmy, Seasons of Heaven to gra przygodowa oparta na francuskiej powieści o tym samym tytule, który opowiada o tym, jak ludzkość przez wieki znęcania się nad środowiskiem, doprowadziło świta do ruiny.

W grze będziemy musieli kierować dwiema postaciami, chłopcem o imieniu Yann, który cierpi na zespół Aspergera oraz jego psem. Jak się można domyślić, każda postać będzie posiadała określony zestaw umiejętności, a kluczem do wychodzenia z opresji będzie ich współpraca.

Gra jest pierwszym w historii projektem francuskiego studia. Obecnie nie podano konkretnej daty premiery, wiemy jedynie, że Seasons of Heaven będzie tytułem na wyłączność dla konsoli Nintendo Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów