Zwiastun Grand Theft Auto Online Heists

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Napady na bank w GTA V ruszą na początku 2015 roku, a nie jak przewidywano, w ostatnim tygodniu grudnia bieżącego roku. Grand Theft Auto Online Heists  to kilka dodatkowych misji w trybie kooperacji, w których będziemy mieli możliwość rzucić się w  Los Santos i Blaine County na grubszą kasę. Dodatek zaoferuje w sumie ponad 20 misji na przejcie których będziemy musieli przeznaczyć około 20 godzin. 

W rozgrywce w Heists będzie mogło wziąć udział 4 graczy mogących się pochwalić co najmniej 12 poziomem doświadczenia. Każdy z członków ekipy będzie miał do wykonania inne zadanie, co ma sprawić, że rozgrywka nie będzie monotonna, a gracz będzie mógł ją przejść na kilka różnych sposobów. Online Heists wyjdzie zarówno na konsole siódmej jak i ósmej generacji oraz komputery stacjonarneRockstar Games nie podało jeszcze dokładnej daty ukazania się dodatku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów