Zobaczcie nowy zwiastun What Remains of Edith Finch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

What Remains of Edith Finch to najnowsza produkcja studia Giant Sparrow, odpowiedzialnego między innymi za surrealistyczne The Unfinished Swan. Na fabułę gry mają się składać krótkie historie z życia przeklętej rodziny zamieszkującej stan Waszyngton w Stanach Zjednoczonych.

Każda historia oferuje poznanie losów innego członka rodziny. I tak doświadczamy kolejnych zgonów bohaterów żyjących od 1900 roku, aż do dnia dzisiejszego. Główną postacią w grze będzie Edith Fitch – kobieta, która poprzez retrospekcje stara się rozwiązać tajemnicę śmierci, kolejnych członków swojej rodziny.

What Remains of Edith Finch, zadebiutuje na początku 2016 roku, tylko w wersji na konsolę PlayStation 4. Więcej szczegółów o tej ciekawej pozycji dowiemy się z pewnością na najbliższych targach E3.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów