Zobaczcie nowy zwiastun gry KURSK

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Kursk
Kursk

Jujubee opublikowało zwiastun nadchodzącej wielkimi krokami gry przygodowo-dokumentalnej KURSK. Materiał pochodzi w pełni z rozgrywki i prezentuje aktualny stan produkcji. Trzeba przyznać, że jeśli ktoś wcześniej podchodził do polskiego tytułu sceptycznie, to nowy zwiastun może zmienić jego nastawienie. Gra zapowiada się na całkiem klimatyczną i nieźle prezentuje się pod względem graficznym. Jedyne do czego można się przyczepić to kiepskie animacje twarzy, ale biorąc pod uwagę charakter produkcji, nie powinny one mieć dużego wpływy na odbiór gry.

KURSK będzie grą przygodową inspirowaną historią zatonięcia okrętu podwodnego K-141 Kursk. W grze wcielmy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły światem.

Premiera gry KURSK jest zaplanowana na 11 października 2018 roku na PC. Wersje konsolowe mają być gotowe na początku 2019 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów