Zobacz premierowy zwiastun strzelanki Generation Zero

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Generation Zero
Generation Zero

Dokładnie za tydzień zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One gra Generation Zero. Będzie to pierwszoosobowa strzelanka od Avalanche Studios, twórców serii Just Cause, w której gracze będą się mierzyć z olbrzymimi maszynami. Z okazji zbliżającego się debiutu gry, deweloperzy opublikowali jej premiery zwiastun.

W ciągu ostatnich miesięcy o produkcji było dość cicho, ale Generation Zero, to tytuł, który może z przytupem zakończyć pierwszy kwartał tego roku.

Akacja gry osadzona będzie w otwartym świecie, w alternatywnej wersji Szwecji lat 80-tych XX wieku. Świat opanowany został przez siejące zagładę maszyny, a uratować go może grupka śmiałków.

Choć gra jest nastawiona na rozgrywkę w czteroosobowej sieciowej kooperacji, to nic nie stoi na przeszkodzie by ukończyć go w pojedynkę. Premiera już 26 marca.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów