Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Znamy zawartość preorderu Ace Combat 7

Ace Combat 7 Skies Unknown niebawem zadebiutuje na konsolach z rodziny PlayStation 4. Osoby zamawiające grę w przedsprzedaży bezpośrednio z PlayStation Store, mogą liczyć na parę bonusów, których prawdopodobnie zabraknie w fizycznym wydaniu.

Najnowsza odsłona oprócz tradycyjnego podejścia do rozgrywki zaoferuje graczom wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości (PlayStation VR).

Zawartość Ace Combat 7 w przedsprzedaży zawiera:

  • dynamiczny motyw
  • samolot McDonnell Douglas F-4E z trzema dodatkowymi skórkami
  • grę Ace Combat 5: The Unsung War

Podobna zawartość czeka na osoby, które zamówią fizyczne wydanie, ale zniknie z niej dynamiczny motyw, który niemal zawsze jest dodawany do zamówień przedsprzedażowych w przypadku cyfrowych wydań danego tytułu.

Cena gry w PlayStation Store wyniesie 59,99 dolarów i nie zabraknie przepustki sezonowej w cenie 24,99 dolarów. Zawartość jest dość uboga, ponieważ otrzymamy trzy dodatkowe misje i odtwarzacz muzyki z poprzednich odsłon.

Nic nie stanie na przeszkodzie, żeby od razu zamówić edycję Deluxe składającą się z podstawowej wersji gry i przepustki sezonowej, choć cena tego wydania jest na razie nieznana. Poza tym w wersji Deluxe otrzymamy dodatkowo samolot Lockheed – F104 Starfighter.

Macie zamiar sięgnąć po  Ace Combat 7?

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement