Znamy zawartość preorderu Ace Combat 7

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Ace Combat 7 Skies Unknown niebawem zadebiutuje na konsolach z rodziny PlayStation 4. Osoby zamawiające grę w przedsprzedaży bezpośrednio z PlayStation Store, mogą liczyć na parę bonusów, których prawdopodobnie zabraknie w fizycznym wydaniu.

Najnowsza odsłona oprócz tradycyjnego podejścia do rozgrywki zaoferuje graczom wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości (PlayStation VR).

Zawartość Ace Combat 7 w przedsprzedaży zawiera:

  • dynamiczny motyw
  • samolot McDonnell Douglas F-4E z trzema dodatkowymi skórkami
  • grę Ace Combat 5: The Unsung War

Podobna zawartość czeka na osoby, które zamówią fizyczne wydanie, ale zniknie z niej dynamiczny motyw, który niemal zawsze jest dodawany do zamówień przedsprzedażowych w przypadku cyfrowych wydań danego tytułu.

Cena gry w PlayStation Store wyniesie 59,99 dolarów i nie zabraknie przepustki sezonowej w cenie 24,99 dolarów. Zawartość jest dość uboga, ponieważ otrzymamy trzy dodatkowe misje i odtwarzacz muzyki z poprzednich odsłon.

Nic nie stanie na przeszkodzie, żeby od razu zamówić edycję Deluxe składającą się z podstawowej wersji gry i przepustki sezonowej, choć cena tego wydania jest na razie nieznana. Poza tym w wersji Deluxe otrzymamy dodatkowo samolot Lockheed – F104 Starfighter.

Macie zamiar sięgnąć po  Ace Combat 7?

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/09/18/ace-combat-7-pre-order-for-free-ace-combat-5-ps4-theme-and-more/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów