Znamy datę premiery Smoke and Sacrifice na konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Smoke And Sacrifice
Smoke And Sacrifice

Wydawca gry oraz twórcy, czyli odpowiednio firma Curve Digital oraz studio Solar Sail Games, ogłosili datę premiery Smoke and Sacrifice w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ten zadebiutuje na wymienionych platformach już 15 stycznia przyszłego roku. Deweloperzy zapowiedzieli, że wersja na PlayStation 4 Pro i Xbox One X ma posiadać stosowne ulepszenia.

Smoke and Sacrifice to gra RPG, w której nie brakuje elementów survivalowych. Główna bohaterka, Sachi, przemierza skuty lodem świat, w celu poznania losu swojego syna, który został złożony w ofierze. Twórcy ukazali rozgrywkę w rzucie izometrycznym, a na uwagę zasługuje również miła dla oka, rysunkowa oprawa graficzna.

Przypomnijmy, że Smoke and Sacrifice zadebiutowało już na pierwszych platformach. Tytuł ten dostępny jest od 31 maja na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch.

Smoke and Sacrifice – zwiastun wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów