Znamy datę premiery Mark of the Ninja: Remastered na konsoli Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Mark Of The Ninja Remastered
Mark Of The Ninja Remastered

Nintendo wraz z ekipą Klei Entertainment postanowiło zdradzić datę premiery gry Mark of the Ninja: Remastered w wersji na konsolę Nintendo Switch. Jak informują twórcy oraz japońska firma, tytuł ten trafi do posiadaczy Switcha już 9 października.

Wraz z podanymi wyżej informacjami do sieci trafił również nowy zwiastun odświeżonej wersji gry Mark of the Ninja. Na opublikowanym materiale możemy przyjrzeć się elementom gry, które uległy poprawie. Mamy tu do czynienia z lepszą oprawą graficzna, płynniejszymi animacjami oraz lepszej jakości przerywnikami filmowymi. Mark of the Ninja: Remastered będzie również obsługiwać dźwięk przestrzenny 5:1.

Przypomnijmy, że pierwotnie Mark of the Ninja trafiło na komputery osobiste z systemem operacyjnym Windows, MAC oraz Linux, a także na konsole Xbox 360. Premiera gry miała miejsce jesienią 2012 roku. Teraz produkcja Klei Entertainment powróci w odświeżonej wersji, co na pewno ucieszy fanów tego tytułu.

Mark of the Ninja: Remastered – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów