Znamy datę premiery Crysis Remastered na Nintendo Switch. Produkcja pojawi się jeszcze w tym miesiącu!

crysis remastered

Niedawno Crytek poinformował graczy, że Crysis Remastered na PlayStation 4, Xbox One oraz PC nie pojawi się na czas. Twórcy nie podali nawet dokładnej nowej daty premiery – ciężko zatem ocenić, kiedy na tych platformach będzie dane nam sprawdzić odświeżoną część pierwszej części Crysis.

Sytuacja wygląda jednak całkiem inaczej na najnowszej konsoli z rodziny Nintendo, i ku zdziwieniu wielu, to właśnie posiadacze Switcha będą mieli okazję zagrać w Crysis Remastered jako pierwsi! Produkcja na Nintendo Switch pojawi się bowiem już 23 lipca.

Wydany w 2007 roku Crysis oddaje graczom sporą dozę wolności w podejściu do rozgrywki, rozwijając niejako formułę starszego o zaledwie trzy lata Far Cry’a. Gracze mają wybór pomiędzy cichym eliminowaniem kolejnych przeciwników a totalną rozwałką przy wykorzystaniu specjalnych zdolności zapewnianych im przez nanokombinezon. Wersja konsolowa gry z 2011 roku mocno ograniczała otwartość świata gry, więc premiera Crysis Remastered stanowi świetną okazję, by nareszcie doświadczyć pełni wrażeń oferowanych przez Cryteka.