Zmiana nicku na PlayStation 4 możliwa od jutra!

Pierwsza zmiana będzie całkowicie darmowa

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się wpis, który ujawnia, że od jutra możliwa będzie zmiana PSN ID. Funkcja ta została zapowiedziana w zeszłym roku i w końcu od jutra, tj. 11.04.2019 (czwartek), będzie dostępna dla wszystkich graczy.

Zmiany nie będą wspierały produkcje z PlayStation 3 i PlayStation Vita. Na PlayStation 4 również nie wszystkie gry będą wspierały tę funkcję – produkcje stworzone po 1 kwietnia 2018 roku zostały specjalnie stworzone tak, aby zmiana Online ID nie powodowała problemów. W tytułach wydanych wcześniej może pojawić się problem. Listę gier wspierających zmianę nicku znajdziecie tutaj.

Pierwsza zmiana jest darmowa, podobnie jak powrócenie do poprzedniego PSN ID. Każda kolejna zmiana będzie jednak kosztować €9,99, czyli około 40 PLN. Dla użytkowników posiadających aktywny abonament PlayStation Plus zmiana kosztować będzie €4,99, czyli około 20 PLN.

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie na oficjalnym blogu PlayStation, klikając w ten link.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/04/10/psn-online-id-change-feature-launches-for-all-ps4-players-tomorrow/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów