Zestaw PlayStation 4 z Fortnite niedługo dostępny we Włoszech

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Fortnite Ps4 Bundle 740x412

Na oficjalnym włoskim fanpage’u Sony PlayStation na Facebooku ogłoszono nowy zestaw PlayStation 4 – pakiet z Fortnite.

Zestaw zawiera ekskluzywną skórkę Royale Bomber i 500 V-Bucksów, które możemy wydać zarówno w trybie battle royale, jak i kampanii Ratowanie Świata.

Pakiet PlayStation 4 z Fortnite zostanie wydany we Włoszech 16 lipca. Ponieważ Fortnite jest darmowy, oczekuje się, że konsola w tym pakiecie będzie sprzedawana w regularnej cenie. Na ten moment nie wiadomo kiedy i czy w ogóle taki zestaw zostanie wydany poza Italią.

Fortnite jest dostępny za darmo na komputery osobiste z systemem Windows, konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym iOS. Użytkownicy Androida muszą jeszcze trochę poczekać, bowiem na ten moment nie ma żadnych informacji dotyczących daty premiery na urządzenia z tym własnym systemem. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

Fortnite – zwiastun produkcji

Źródło: https://www.facebook.com/sonyplaystationitalia/photos/a.481161745998.263961.29850450998/10156224529345999/?type=3&theater

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów