Zbiórka funduszy na polski horror Sacred Agony

Daria Anna Wrona | | Przeczytasz w 1 minutę

Na Kickstarterze rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na nowy polski horror. Jego projektant – Tomasz Dutkiewicz – chciałby zebrać w sumie około 545 tysięcy euro.

Wcielamy się w rolę zabłąkanego wędrowca, który przemierza piekło w celu odzyskania swoich wspomnień i ucieczki z tego przeklętego miejsca. Całą akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Możemy kontrolować napotkane postaci, więc w praktyce możliwe jest jej przejście jako człowiek, duch czy nawet demon. W zależności od bohatera, którym władamy zmienia się rozgrywka.

Na temat samej gry niewiele wiadomo – podobno ma pojawić się możliwość eksploracji, zastawiania pułapek czy pływania. Zebranie określonej sumy ma umożliwić skompletowanie zespołu, zakupienie licencji oraz zatrudnienia kompozytora ścieżki dźwiękowej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem pana Tomasza, Sacred Agony ma trafić w przyszłym roku na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów