Zastosowania DualShock 4 w GTA V na PS4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Pomimo, że hit od Rockstar Games to zaledwie zremasterowana wersja gry z konsol poprzedniej generacji, to poziom z jakim zastała przygotowana zdecydowanie przewyższa szumnie ogłaszane next-genowe sandboxowe produkcje tego roku. Znamy już nowe tryby i rozdzielczość w odświeżonej wersji Grand Theft Auto V, pora na kolejne nowe rozwiązania, ale tym razem dostępne tylko na konsolę od Sony. Pad DualShock 4 jest urządzeniem bardzo funkcjonalnym, ale dopiero w nowej odsłonie GTA V będziemy mieli okazję przekonać się jak bardzo.

Podczas rozgrywki, z głośnika umieszczonego w kontrolerze wydobywać się będą dźwięki rozmów telefonicznych oraz policyjnych komunikatów nadawanych przez CB radio. Podczas pościgów policyjnych światła lightbar umieszczone na padzie będą się świecić przemiennie na czerwono i niebiesko.

Rockstar Games nie zapomniało także o  touchpadzie. Gładząc po nim palcem w odpowiednim kierunku będziemy mogli zmienić broń lub stację radiową.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów