Zapowiedziano WRC 6 – wyścigi zadebiutują jesienią

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Bigben Interactive – wydawca serii WRC, zapowiedział, że jesienią na półkach sklepowych wyląduje kolejna odsłona ich wyścigów rajdowych. WRC 6 tym razem ominie sprzęt poprzedniej generacji i zadebiutuje w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Gra ma wyglądać obłędnie, ale jej największym atutem będzie bogata zawartość. Wyścigi mają zawierać wszystkie rundy WRC z sezonu 2016. Nie zabraknie także żadnego mistrza kierownicy oraz zespołów i zawodników z kategorii Junior WRC.

Alain Jarniou, dyrektor wykonawczy WRC 6 twierdzi, że ich gra będzie świetna ponieważ ekipa nauczyła się wiele dzięki niezbyt udanej poprzedniej części:

Spędziliśmy ostatnie 8 miesięcy, od momentu wydania WRC 5, na zbieraniu i studiowaniu wszystkich informacji od społeczności, aby poprawić tytuł i wznieść go na nowy, wyższy poziom. Doświadczenie zdobyte przy WRC 5 pomogły zespołowi w pełni zrozumieć oczekiwania fanów wyścigów. Drogi były zbyt szerokie w WRC 5? Będą węższe i bardziej wyboiste w WRC 6. Etapy były czasami zbyt krótke? Stworzyliśmy nowe, dłuższe etapy. Są to tylko nieliczne przykłady wielu ulepszeń jakie wprowadziliśmy do WRC 6, ale już wiemy, że gracze z pewnością docenią te zmiany.

Więcej informacji o WRC 6 oraz pierwsze materiały z rozgrywki będziemy mogli podziwiać podczas czerwcowych targów E3.

WRC 6 – galeria

 

Źródło: http://www.videogamer.com/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów