Zapowiedziano Override: Mech City Brawl. Starcia gigantycznych mechów zadebiutują jeszcze w tym roku

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Override
Override

Wydawnictwo Modus Games i producent The Balance Inc. ogłosili dzisiaj, że oryginalna bijatyka Override: Mech City Brawl, zadebiutuje 4 grudnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

W grze gracze wcielą się w jednego z 12 dostępnych gigantycznych mechów, które walczą ze sobą w lokacjach charakterystycznych dla takich miejsc jak San Francisco, Egipt, Meksyk czy Japonia. Każde z nich będzie całkowicie zniszczalną areną, co znacznie wpłynie na efektowność starć.

Twórcy w Override: Mech City Brawl zaimplementowali kilka trybów, które umożliwią rozgrywkę sieciową 1v1, 2v2, czteroosobowy chaosy i kooperację do 4 graczy, gdzie każdy kontroluję jedną stronę mecha o rozmiarach wieżowca.

Zamknięte testy beta Override odbędą się w dniach 10-12 sierpnia. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.overridegame.com.

Zwiastun Override: Mech City Brawl

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów