Zapowiedziano Homeworld 3 – trwa zbiórka w serwisie Fig

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Homeworld 3
Homeworld 3

Gearbox wraz ze studiem Blackbird Interactive ogłosili powstawanie Homeworld 3 – kolejnej odsłony kosmicznych RTSów. Kampania crowdfundingowa w serwisie Fig ma pomóc twórcom w kolejnych fazach produkcji gry. Obecnie, w ciągu kilkudziesięciu godzin od rozpoczęcia zbiórki, zebrano już ponad pół miliona dolarów – grę możecie zakupić za minimum 50 „zielonych” banknotów.

Homeworld 3 nie ma jeszcze podanej daty premiery, ale możliwe, że w „trójkę” zagramy dopiero w czwartym kwartale 2022 roku. Nie podano również platform, na których ukaże się gra, ale z pewnością będzie to PC. Recenzję ostatniej części, czyli Homeworld: Deserts of Kharak przeczytacie tutaj. Gra może nie dorównuje legendarnym częściom z przełomu wieków, ale nie zabrakło paru starych i dobrych rozwiązań, świetnej oprawy graficznej i niezłej historii do przeżycia.

Homeworld 3 zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów