Zamknięta beta Call of Duty: Black Ops 4 już wystartowała na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Dziś o godzinie 19:00 wystartowały prywatne testy beta trybu multiplayer w Call of Duty: Black Ops 4. W ten weekend są one dostępne tylko dla posiadaczy konsoli PlayStation 4, którzy zamówili grę w przedsprzedaży u dystrybutorów uczestniczących w akcji.

Uczestnicy prywatnej bety multiplayer zapoznają się z próbką tego, czego można się spodziewać po rozgrywce sieciowej w Call of Duty: Black Ops 4. Multiplayer ma charakteryzować się brutalną, realistyczną walką. Nie zabraknie też nowości, jak chociażby zupełnie nowy poziom dostosowywania postaci i ekwipunku, taktyczne podejście do rozgrywki oraz szeroki wybór nowej broni, map oraz trybów.

Beta Call Of Duty Black Ops 4

Beta Call Of Duty Black Ops 4

Prywatna beta trybu multiplayer to ważny test w warunkach obciążenia na dużą skalę, przez co służy jako kluczowy moment procesu jej tworzenia, dostarczając danych w czasie rzeczywistym i informacji zwrotnej od graczy przed premierą gry zaplanowaną na 12 października.

Drugi weekend beta testów Call of Duty: Black Ops 4 odbędzie się w dniach od 10 do 13 sierpnia i będzie dostępny na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów