Zakupy z Amazon.co.uk

amazon.co .uk logo

Dziś otrzymałem paczkę z brytyjskiego oddziału Amazonu. Zamówiłem pokrowiec do konsoli PS VITA, grę Virtual Tennis 4 (PSV) oraz kilka płyt z muzyką. Choć funt brytyjski jest drogi zakupy zagraniczne mogą być opłacalne. Wystarczy szukać okazji i przeliczać ceny towarów. Przykładowo za solidne etui firmy BigBen zapłaciłem po przeliczeniu na złotówki około 33 zł. Identyczne w Media Markt można kupić za 60 zł. Natomiast Virtual Tennis 4 kosztował 35 zł (najtańszy sklep w Polsce około 55 zł).Jest to starszy tytuł (premierę miał w lutym 2012 roku).Warto jednak zagrać na PlayStation Vita w tę grę.Jest grywalna, ma ładną oprawę graficzną i w pełni wykorzystuje możliwości PSV. Można np. grać we dwóch na jednej konsoli ekranem dotykowym. VT4 ma wiele trybów rozgrywki, mini gier i rozbudowany tryb kariery. Gierkę naprawdę polecam.

Zakupy Amazon – koszt dostawy

Kurier DHL po przekroczeniu 25 funtów (około 125 zł) jest darmowy. Trzeba jedynie pamiętać, że nie każdy towar jest objęty darmową przesyłką. Produkty objęte tą promocją są oznaczone w następujący sposób:

Darmowa-przesylka-Amazon

Czas dostawy był zadowalający, paczkę otrzymałem po 5 dniach. 125 zł to dużo na polskie zarobki, dlatego by skorzystać z darmowej przesyłki warto robić większe zamówienia razem ze znajomymi.

Niedługo zamieszczę serie porad związanych z zakupami w Amazonie:

  • Jak bezpiecznie płacić kartą przez Internet?
  • Zakładanie karty do płatności internetowych.
  • Jak zamówić towary z Amazon?