Zagraj przedpremierowo w tytuły wydawane przez cdp.pl na PGA 2016

cdp e1477001817729

Podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena (21-23.10.) cdp.pl zaprezentuje nowe i nadchodzące tytuły na ponad 50 komputerach i konsolach. Na gości czeka również Giermasz i premierowa gra Klabatera – Alice VR.

Na stoisku znajdą się nowe i nadchodzące gry – m.in. mające niedługo premierę Farming Simulator 17. Cdp.pl wspólnie z THQ Nordic wystawią silną reprezentację gier. Na długo przed premierą będzie można zagrać w nową grę studia Piranha Bytes, czyli ELEX, a także SpellForce 3. Będą również Battle Chasers: Nightwar, The Dwarves, Super Dungeon Bros czy Darksiders Warmastered Edition. Fani motocykli będą mogli sprawdzić Moto Racer 4, które ukaże się 3 listopada. Moto Racer 4 będzie dostępny również w wersji dla PlayStation VR.

Aż 12 stanowisk czeka na osoby, które chcą sprawdzić tegoroczny hit firmy Blizzard – Overwatch. Dodatkowo na stoisku Republic of Gamers zmierzą się w nią znani youtuberzy.

Jak co roku, również i tym razem nie mogło zabraknąć Wielkiego Giermaszu. Na 200-metrowej strefie przygotowano ogromny wybór gier i gadżetów: ponad 300 tytułów gier PC (już od 5 zł) i konsolowych (od 20 zł), gry planszowe i wiedźmińskie gadżety. Nie zabraknie gratisów z gier dla każdego kupującego. W tym roku po raz pierwszy na Wielkim Giermaszu pojawi się też strefa z grami i konsolami Nintendo.

Z kolei Klabater, wydawca gier niezależnych stworzony przez cdp.pl, został głównym patronem Strefy Indie. Po raz pierwszy w historii targów PGA zorganizowana zostanie specjalna strefa poświęcona polskim twórcom. Pojawią się na niej oczywiście również dwie produkcje wydawane przez Klabatera. Gracze będą mogli przetestować tuż przed premierą najciekawszą polską premierę VR-ową tego roku: Alice VR. Ta opowieść science-fiction inspirowana przygodami Alicji w Krainie Czarów pokazywana będzie na urządzeniach HTC Vive. Z kolei fanów gier RPG ucieszy obecność gry Regalia: Of Men and Monarchs – stanowiska do grania czekać będą na wszystkich chętnych.

Na wszystkich zmęczonych zwiedzaniem targów czeka strefa chillout, gdzie będzie można zrelaksować się i schrupać przepyszne polskie jabłka. Cdp.pl zaprasza serdecznie do Hali 7 i 7A.