Za 4 zł zamień zwykłego Xbox Live Gold na Xbox Game Pass Ultimate!

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass to bez wątpienia strzał w dziesiątkę w wykonaniu Microsoftu, a Amerykanie od dawna szykowali nową wersję swojej usługi. Xbox Game Pass Ultimate jest połączeniem dwóch usług – Xbox Live Gold oraz wspomnianego Xbox Game Pass. Dzięki temu zapłacimy raz za obie usługi, a nie osobno jak to wygląda obecnie. Miesięcznie abonament kosztuje niecałe 58 złotych, co daje nam dostęp do bogatej biblioteki gier i dostęp do rozgrywek sieciowych.

Promocja na Xbox Game Pass Ultimate

Z okazji E3 wystartowała świetna promocja na Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli obecnie posiadasz subskrypcję Xbox Live Gold, za 4 złote możesz przemienić ją w Xbox Game Pass Ultimate!

Zakup planu Xbox Game Pass Ultimate spowoduje uaktualnienie Twojej subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass do wersji Xbox Game Pass Ultimate na taki sam okres (maks. 36 miesięcy). Bonus więc polega zarówno na przedłużeniu Xbox Live Gold (o 1 miesiąc) jak i dodaniu do niego dostępu do biblioteki gier.

Czyli masz np. 12 miesięcy zwykłego Xbox Live Gold, po zapłaceniu 4 złote abonament zmienia się na 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate!

Z oferty skorzystacie tutaj.

Za 4 Złote Xbox Game Pass Ultimate

Za 4 złote Xbox Game Pass Ultimate

Co daje usługa Xbox Game Pass Ultimate?

  • Wszystkie korzyści z usługi Xbox Live Gold (2–4 bezpłatne gry miesięcznie oraz specjalne promocje w cyfrowym sklepie.
  • Nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier z Xbox Game Pass.
  • Gry Xbox na wyłączność dostępne w dniu premiery – wszystkie hity takie jak np. Gears 5, Forza Horizon 4, State of Decay 2 można ogrywać w ramach abonamentu już od dnia premiery.
  • Specjalne oferty i zniżki tylko dla posiadaczy konta – dodatkowe 10% zniżki na wszystkie DLC do gier, które znajdują się w bibliotece Xbox Game Pass.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów