Yo-Kai Watch 4 – prawie 40 minut z rozgrywki

Jakub Sierzański | | Przeczytasz w 2 min.
Yo Kai Watch 4
Yo Kai Watch 4

Studio Level 5, które ostatnio dało o sobie znać wydając Ni no Kuni 2: The Revenant Kingdom, już niedługo za pośrednictwem Nintendo wypuści kolejną odsłonę serii Yo-Kai Watch. Do tego czasu możemy podziwiać prawie 40-minutowy materiał przedstawiający rozgrywkę z czwartej odsłony cyklu. Z filmu dowiadujemy się między innymi jak prezentuje się mechanika i oprawa graficzna nadchodzącego tytułu od Level 5. Uwaga! Materiał w języku japońskim.

Yo-Kai Watch 4 – gameplay

Seria Yo-Kai Watch została rozpoczęta w 2013 roku, a jej pierwsza część ukazała się na Nintendo 3DS. Gry przypominają nieco Pokemony. Głównym zadaniem gracza jest zaprzyjaźnienie się z tajemniczymi stworkami i wyjaśnienie ich pochodzenia. Fabuła każdej z części jest mniej więcej jest taka sama. W Yo-kai Watch 4 pokierujemy poczynaniami trzech różnych postaci i zwiedzimy kilka przenikających się wzajemnie światów. Pierwszy z nich to świat Keity, głównego bohatera serii. Drugi to świat Shimomachiego, a trzecim i ostatnim jest świat Natsume. Oprócz poznawania kolejnych yokai (tytułowych potworków), będziemy również toczyć walki z ich pomocą. Zwiedzimy barwne lokacje i wykonamy masę różnych zadań. Tytuł oferuje przyjemną dla oka grafikę 3D, która powinna się spodobać młodszym graczom. Nie odnajdziemy tu trybu multiplayer, co nie powinno jednak zasmucić fanów samotnej rozgrywki.

Yo Kai Watch 4

Yo-kai Watch 4 ukaże się w Japonii 20. czerwca 2019 roku, ekskluzywnie na konsolę Nintendo Switch. Cena po przeliczeniu z JPY wynosi około 240 PLN. Obecnie nie jest znana data premiery dla Ameryki Północnej i Europy. Mamy jednak nadzieję, że nie będziemy długo czekać.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów