Yakuza Kiwami już w przyszłym miesiącu trafi na komputery osobiste

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Wszyscy posiadacze komputerów osobistych, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery gry Yakuza Kiwami na wspomnianej platformie, mają spory powód do radości. Firma SEGA postanowiła zdradzić kiedy remake pierwszej odsłony cyklu trafi na komputery osobiste.

Jak się okazuje nie trzeba wcale długo czekać, bowiem Yakuza Kiwami trafi na PC-ty już 19 lutego. SEGA zdradziła datę premiery za pośrednictwem platformy Steam. Data nie została podana oficjalnie. Możemy ją jednak zauważyć na GIF-ie, gdzie widoczna jest jedynie przez chwilę.

Warto dodać, że Yakuza Kiwami dostępna była dotychczas wyłącznie na konsoli PlayStation 4, gdzie zadebiutowała w sierpniu 2017 roku. Pierwowzór natomiast trafił do graczy w 2005 roku i dostępny był wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 2.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów