Xbox One X w zestawie z Red Dead Redemption 2 dostępny w RTV EURO AGD

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Red Dead Redemption 2 niebawem zawita na konsolach, a z tej okazji w RTV Euro AGD pojawił się zestaw z platformą Xbox One X. Sprzęt nie należy do tanich, ale oprócz wspomnianej gry dostaniemy jeszcze dwie.

Razem z Xboksem One X dostaniemy jeszcze Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 4. Cena zestawu wynosi 2199 zł, ale to nie jedyna opcja do zamówienia na stronie sklepu. Podstawowy zestaw jest najtańszy, ale są również inne.

Microsoft Xbox One X Forza Horizon 4 Forza Motosport 7 Red Dead Redemption Ii,35771367801 3

Niektóre mają dodatkowy kontroler, zestaw słuchawkowy lub grę The Sims 4. Jeżeli ktoś decyduje się teraz na zakup konsoli, warto pomyśleć o droższym zestawie ze słuchawkami. Przydadzą się w podczas grania ze znajomymi i nie będziemy narażeni na dodatkowy wydatek w późniejszym terminie.

Zrzut Ekranu 2018 10 18 O 16.37.12

Red Dead Redemption 2 będzie dostępne na PlayStation 4 i Xboksie One już 26 października bieżącego roku.

Źródło: https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/microsoft-xbox-one-x-forza-horizon-4-forza-motosport-7-red-dead-redemption-ii.bhtml

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów