Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Xbox One X dostępny w białym kolorze

Xbox One X
Xbox One X

Xbox One X do tej pory był dostępny wyłącznie w jednym kolorze obudowy, ale Microsoft zapowiedział nowy wariant kolorystyczny. Niedługo zainteresowani konsumenci będą mogli nabyć najwydajniejszą konsolę na świecie w białym kolorze.

Początkowo zaprezentowano biały kontroler Elite, a chwilę później dwa zestawy z konsolą. Co ciekawe,  biała jest tylko górna część, a dolna pozostała czarna.

White Elite Bundle Xbox One X 768x431

Kontroler nie uległ większym zmianom, oprócz białego wariantu kolorystycznego. To nadal ta sama konstrukcja, wprowadzona parę lat temu, choć w nowym kolorze.

W tej chwili możecie zamówić kontroler w przedsprzedaży, a na półkach sklepowych pojawi się dopiero 16 października. Cena nie należy do najniższych, ponieważ wynosi $149,99.

Xbox One X Fallout 76

Zestaw z grą Fallout 76 ma kosztować prawie 500$, a oprócz konsoli ze standardowym kontrolerem otrzymamy kod na pobranie pełnej wersji gry Bethesdy . Zestaw z grą będzie dostępny od 14 listopada bieżącego roku.

Zamierzacie pójść na całość i kupić białą edycję kolorystyczną Xboksa One? W takim razie będziecie potrzebować headsetu w tym samym kolorze. Prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie Turtle Beach Elite Pro 2+ z Super Amp. $249 to sporo za zestaw słuchawkowy do konsoli, ale wydaje mi się, że znajdą się na niego chętni.

Podoba wam się nowy wariant kolorystyczny konsoli Microsoftu?

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement