Xbox One X dostępny w białym kolorze

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Xbox One X
Xbox One X

Xbox One X do tej pory był dostępny wyłącznie w jednym kolorze obudowy, ale Microsoft zapowiedział nowy wariant kolorystyczny. Niedługo zainteresowani konsumenci będą mogli nabyć najwydajniejszą konsolę na świecie w białym kolorze.

Początkowo zaprezentowano biały kontroler Elite, a chwilę później dwa zestawy z konsolą. Co ciekawe,  biała jest tylko górna część, a dolna pozostała czarna.

White Elite Bundle Xbox One X 768x431

Kontroler nie uległ większym zmianom, oprócz białego wariantu kolorystycznego. To nadal ta sama konstrukcja, wprowadzona parę lat temu, choć w nowym kolorze.

W tej chwili możecie zamówić kontroler w przedsprzedaży, a na półkach sklepowych pojawi się dopiero 16 października. Cena nie należy do najniższych, ponieważ wynosi $149,99.

Xbox One X Fallout 76

Zestaw z grą Fallout 76 ma kosztować prawie 500$, a oprócz konsoli ze standardowym kontrolerem otrzymamy kod na pobranie pełnej wersji gry Bethesdy . Zestaw z grą będzie dostępny od 14 listopada bieżącego roku.

Zamierzacie pójść na całość i kupić białą edycję kolorystyczną Xboksa One? W takim razie będziecie potrzebować headsetu w tym samym kolorze. Prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie Turtle Beach Elite Pro 2+ z Super Amp. $249 to sporo za zestaw słuchawkowy do konsoli, ale wydaje mi się, że znajdą się na niego chętni.

Podoba wam się nowy wariant kolorystyczny konsoli Microsoftu?

Źródło: https://www.redmondpie.com/white-xbox-one-elite-controller-xbox-one-x-fallout-76-bundle-announced/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów