Xbox One z nową grą obsługującą senson Kinect

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Kinect ma już czasy swojej świetności za sobą. Nowy model konsoli Xbox One S nawet nie będzie posiadać portu umożliwiającego podpięcie sensora. Na szczęście nadal niektórzy deweloperzy tworzą gry korzystające z dobrodziejstw urządzenia.

Dziś w Xbox Store zadebiutowała produkcja Virtual Air Guitar Company –  Kung-Fu for Kinect. Niektórzy z was na pewno kojarzą ten tytuł ze starszej konsoli Microsoftu.

W czasie rozgrywki wcielamy się w mistrza kung-fu, który musi przetrwać w świecie opanowanym przez monstra. Gra jest utrzymana w komiksowym klimacie, a aby ją ukończyć trzeba przebić się przez 22 levele.

Twórcy obiecują, że w nowej odsłonie wykorzystali wszystkie nowe możliwości sensora Kinect oraz większą moc konsoli. Przede wszystkim do zabawy będzie potrzebne znacznie mniej miejsca.

Kung-Fu for Kinect jest ekskluzywnym tytułem konsoli Xbox One. Gra kosztuje 70 zł i możecie ją kupić tutaj. Recenzję przeczytacie na łamach naszego portalu już w wtorek.

Źródło: Xbox Store

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów