Xbox One – kolejne niezłe gry zostały dodane do wstecznej kompatybilności

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Larry Hryb na Twitterze poinformował o kolejnej aktualizacji wstecznej kompatybilność Xbox One. Wśród nowych trzech tytułów są dwa duże hity.

Wsteczną kompatybilność Xbox One – nowe gry:

  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier
  • Metal Gear Solid Peace Walker HD Edition
  • Axel & Pixel

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier to piąta odsłona znanej serii gier. Wcielamy się w czteroosobowy elitarny zespół komandosów, który zmaga się z rosyjskimi ultra-nacjonalistami. Produkcja w serwisie Metacritic ma średnią na poziomie 79%.

Gra Metal Gear Solid Peace Walker po raz pierwszy została wydana na konsolę PSP w 2010 roku, a po roku trafiła w wersji HD na Xboxa 360. Tytuł ukazuje kolejne przygody Big Bossa.

Axel & Pixel to przygodówka point-and-click stworzona przez czeskiego dewelopera Silver Wish Games. Gra przedstawia historię malarza Axela i jego psa Pixela. Tytułowi bohaterowie zostają uwięzieni w świecie obrazów i muszą się z niego wydostać.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów