Wyścigi motocyklowe TT Isle of Man w marcu zadebiutują na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Tt Isle Of Man Ride On The Edge
Tt Isle Of Man Ride On The Edge

International Isle of Man TT Race to zarazem jeden z najstarszych, najbardziej prestiżowych i najniebezpieczniejszych wyścigów motocyklowych na świecie. Nic więc dziwnego, że w końcu ktoś uznał, że fajnie byłoby mu poświęcić osobną grę. Z okazji skorzystało studio Kylotonn, twórcy takich tytułów jak ostatnie trzy odsłony rajdowej serii WRC czy szalone wyścigi FlatOut: Total Insanity. Produkcja zatytułowana TT Isle of Man: Ride on the Edge zadebiutuje w marcu w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Za grę ręczy sam John McGuinness, legendarny kierowca, który 73 razy brał udział w wyścigach w ramach TT  i  zwyciężył 23 razy:

Rozgrywka jest zdumiewająca! Ten tytuł jest bez wątpienia jedną z najbardziej imponujących symulacji motocyklowych, w jakie kiedykolwiek grałem.

Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun wyścigów zatytułowany „The Rush”.

Zwiastun TT Isle of Man

v

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów