Wynajem busa i przewóz osób – Płock

Transport Osób Płock
Transport Osób Płock

Wycieczka dla dzieci w wieku szkolnym, transfer z lotniska, wesele, wyjście z przyjaciółmi na łono natury… Ogromna ilość imprez i wydarzeń wymaga od mieszkańców Płocka i okolic posiadania większego auta – busa. Co zrobić jeśli nie mamy takiego pojazdu?

Korzystną i wygodną opcją jest wynajęcie busa z kierowcą.

Od kilku lat firma Classic Bus zajmuje się wynajmem busa z kierowcą na terenie Płocka i okolic (m.in. Sierpc, Gostynin, Wyszogród, Kutno, Słupno). Niezawodny pojazdów marki Mercedes – Benz Sprinter oraz bogate doświadczenie w pracy pozwalają nam dobrać najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta.

Mercedes – Benz Sprinter zapewnia bezpieczny i niezawodny transport. Wynajem busa.
Mercedes – Benz Sprinter zapewnia bezpieczny i niezawodny transport.

Wynajem busa Płock

Wynajem busa jest bardzo prosty i ma minimum formalności. Autobus możemy wynająć na kilka godzin lub na cały dzień. Z naszą firmą kwestia transportu będzie bardzo łatwe do zorganizowania.

Organizujemy przewóz osób na terenie Płocka i nie tylko. Możemy zabrać gości weselnych, zawieść pracowników na imprezy integracyjne, przewozić drużyny sportowe, kolonie i zorganizować inne wyjazdy biznesowe. Pełna oferta Classic Bus związaną z wypożyczalnią busów. Jednym słowem jeśli chcesz wynająć bus osobowy z kierowcą zgłoś się do Nas.

Dbamy o Państwa potrzeby i bezpieczeństwo. Zapewniamy czysty, piękny i komfortowy bus osobowy do transportu. Pojazd spełnia surowe wymagania dotyczące przewozu osób prywatnych. Samochód ma pasy bezpieczeństwa. Nie trzymamy ładunków ponadgabarytowych w kabinie. Przestrzegamy wszystkich przepisów. Samochód ma oczywiście klimatyzację. W czasie przygotowania oferty nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów.

Bus na wyjazdy biznesowe, szkolenia
Bus na wyjazdy biznesowe, szkolenia

Usługi transportowe Płock

Wynajem busów osobowych z nami to przyjemność. Doradzimy najlepszą opcję, uzgodnimy termin i ostateczną cenę, a o wyznaczonej godzinie bus zostanie podstawiony we wskazanym miejscu. Przyjmujemy zamówienia lub rezerwacje na określony termin/godzinę. Czekamy na kontakt telefoniczny i mailowy! Stałym klientom przysługują zniżki na wynajem busów.