Wyciekły screenshoty z konsolowej wersji Fallout 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Do sieci wyciekły screeny z Fallout 4. Materiały pochodzą z edycji gry na konsolę PlayStation 4. Na fotach można zobaczyć środowisko gry, postacie, bronie, Pip-Boya, psa i dużo więcej. Przedstawiciele Bethesda poinformowali, że firma nie zamierza komentować żadnych wycieków dotyczących Fallout 4.

Fallout 4 będzie działał na PS4 i Xbox One w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę całej PS4 i Xbox One. Wersja na PC pod względem graficznym może osiągać lepsze parametry, o ile dysponujemy odpowiednio mocnym sprzętem. jest wystarczająco silny. Według dyrektora gry Fallout 4 Todda Howarda – grafika jest bardzo istotna, ale twórcy nie mieli ambicji stworzenie najlepiej wyglądającej gry.

Co niestety widać na ubogich w szczegóły i wysokiej jakości tekstury, screenach. Gra ma zachwycać swoim rozmiarem oraz grywalnością, jednak już od zaprezentowania pierwszych materiałów strona wizualna mocno kuleje. Grafika w grach RPG nie jest najistotniejszym elementem, ale progres jaki Bethesda poczyniła od ostatniej odsłony w tym zakresie, jest stosunkowo niewielki.

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów