Wyciek nowego zwiastuna Dragon Ball Super: Broly Movie (aktualizacja)

Robert Chełstowski | @Zdzichsiu | | Przeczytasz w 2 min.
Dragon Ball Broly
Dragon Ball Broly

W internecie pojawił się właśnie najnowszy zwiastun pierwszego kinowego filmu dotyczącego  zakończonej w tym roku serii Dragon Ball Super i ma on zupełnie odmienny ton od tego, który mogliśmy obejrzeć w lipcu. Widzimy w nim ujęcia na planetę Vegeta wraz z jej mieszkańcami i rządzącym Królem Vegetą, armię Freezera, a także samego tyrana razem z jego ojcem. Trailer prezentuje więc odbiorcy wydarzenia jeszcze sprzed akcji pierwszego Dragon Balla! Najciekawsze w tym wszystkim wydają się postaci Bardocka, młodego Goku i Gine, jak dotąd nieobecnej w anime matki Kakarotto.

Wychodzi więc na to, że najnowszy kinowy Dragon Ball będzie nie tylko opowiadać na nowo historię Broliego, ale porzuci także dotychczasowe losy Bardocka z anime. Pozostaje nam niecierpliwie czekać na premierę, która w krajach azjatyckich została zapowiedziana na 14 grudnia tego roku, a w Ameryce Północnej na styczeń przyszłego. Nie wiadomo, czy film doczeka się oficjalnej premiery w Polsce, choć są ku temu pewne, wprawdzie nikłe nadzieje, z racji wykupienia praw do emisji serialowej serii Super przez Telewizję Polsat.

Aktualizacja:

Drugi zwiastun Dragon Ball Super: Broly Movie został udostępniony już oficjalnie!

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów