Wybrani posiadacze Xbox One zagrają w Fallout 76 w najbliższy weekend

| @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Fallout 76
Fallout 76

Fallout 76 będzie miał swoje beta testy, ale już w ten weekend wybrani gracze będą mogli wziąć udział w Stress Test. Głównym wymogami są: posiadanie konta Bethesda, zamówienie przedpremierowe i członkostwo w programie Xbox Insider i subskrypcja Xbox Live Gold.

Stress Test jest przygotowany z myślą o graczach ze Stanów Zjednoczonych i pomoże studiu Bethesda przygotować się do beta testów. Postęp nie zostanie zapisany, a zabawa będzie objęty NDA.

Bethesda wraz z Microsoftem wybierze również graczy do Stress Testu. Szczęśliwcy będą musieli przejść do aplikacji Xbox Insider i sprawdzić czy mają do pobrania Fallout 76 Stress Test.

Fallout 76 będzie dostępny 14 listopada bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Pod koniec października rozpoczną się beta testy dla konsoli Sony i komputerów osobistych.

Źródło: https://twitter.com/BethesdaStudios/status/1050058017742495745

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Master Raid na pierwszych zrzutach ekranu z Dragon Ball Xenoverse 2 - https://t.co/MzJCRSycr9 https://t.co/l4mxR1r8tW
Soul Calibur VI najlepiej sprzedaje się na PlayStation 4, czego nie można powiedzieć o Starlink -… https://t.co/Z2N3eIAWea

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch