WWE 2K15 pierwszy trailer z rozgrywki

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

2K Sports upubliczniło w sieci pierwszy gameplay trailer z szalenie popularnej i widowiskowej gry sportowej WWE 2K15. Tytuł z powodu małego poślizgu ukaże się na konsole nowej generacji 17 listopada, ale na zamieszczonym materiale widać, że warto czekać. Trailer jest bardzo widowiskowy i w jego trakcie przewija się cała masa aktualnych i legendarnych zapaśników.  Całość jest dość pikantnie przyprawiona energetyczna nutą od  Kid Rocka. Już wcześniej publikowane screeny udowodniały jak wielki przeskok w grafice poczynił wrestling od 2K, ale jednak co film to film. Niektóre modele postaci w WWE 2K15 wyglądają niesamowicie realnie, Hogan i Triple H w szczególności wydają się wyróżniać. Animacje stoją na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy poruszają się bardzo płynnie i dynamicznie co potęguje tylko wrażenie autentyczności.

W trailerze zostały oczywiście wykorzystane materiały z wersji na PlayStation 4 i Xbox One. Tych, którzy chcą zobaczyć jak grafika będzie się prezentować na PlayStation 3 i Xbox 360 zapraszam tutaj .

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów