Wsteczna kompatybilność Xbox One z nowymi grami – Hitman: Blood Money oraz LEGO Star Wars III: The Clone Wars

xbox one wsteczna kompatybilność 1 e1474457293977

Major Nelson na Twitterze poinformował, że wsteczna kompatybilność Xbox One zyskała kolejne dwie produkcje. Tym razem rozpiska zadowoli zarówno fanów Hitmana jak i młodszych użytkowników konsoli. Od dziś na Xbox One odpalimy dwie gry z Xbox 360 – Hitman: Blood Money oraz LEGO Star Wars III: The Clone Wars.

Hitman: Blood Money (Krwawa forsa) to produkcja z gatunku skradanek. Gra została wyprodukowana przez IO Interactive i wydana przez Eidos Interactive 30 maja 2006. Produkcja jest powrotem do założeń z pierwszej części serii. Główny bohater znowu zabija dla pieniędzy, a nie z pobudek osobistych. Zarobione pieniądze można wydać na zakup ekwipunku.

Natomiast LEGO Star Wars III: The Clone Wars bazuje na animowanym serialu Wojny Klonów. Producentem gry jest Traveller’s Tales, a wydawcą –LucasArts i TT Games. Podobnie jak w innych odsłonach z serii Lego produkcja ma dwa tryby gry – jedno- i wieloosobową. LEGO Star Wars III zawiera misje i postacie znane z Wojen Klonów wraz z oryginalnej sagi Gwiezdnych Wojen.