Wsteczna kompatybilność Xbox One z nowymi grami – Hitman: Blood Money oraz LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Major Nelson na Twitterze poinformował, że wsteczna kompatybilność Xbox One zyskała kolejne dwie produkcje. Tym razem rozpiska zadowoli zarówno fanów Hitmana jak i młodszych użytkowników konsoli. Od dziś na Xbox One odpalimy dwie gry z Xbox 360 – Hitman: Blood Money oraz LEGO Star Wars III: The Clone Wars.

Hitman: Blood Money (Krwawa forsa) to produkcja z gatunku skradanek. Gra została wyprodukowana przez IO Interactive i wydana przez Eidos Interactive 30 maja 2006. Produkcja jest powrotem do założeń z pierwszej części serii. Główny bohater znowu zabija dla pieniędzy, a nie z pobudek osobistych. Zarobione pieniądze można wydać na zakup ekwipunku.

Natomiast LEGO Star Wars III: The Clone Wars bazuje na animowanym serialu Wojny Klonów. Producentem gry jest Traveller’s Tales, a wydawcą –LucasArts i TT Games. Podobnie jak w innych odsłonach z serii Lego produkcja ma dwa tryby gry – jedno- i wieloosobową. LEGO Star Wars III zawiera misje i postacie znane z Wojen Klonów wraz z oryginalnej sagi Gwiezdnych Wojen.

https://twitter.com/majornelson/status/971068148396036096

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów